• Sleva

SKIN SPRINT JR + TOUR STEP JR 2023/24

3 490 Kč
3 316 Kč Ušetříte 5%
S DPH

Mohérové pásy mohou být i na dětských lyžích. Přesně to potvrzují juniorské běžecké lyže TWIN SKIN SPRINT MTD. Nemusíte tak řešit optimální mazání dle počasí. Stoupací pásy vše vyřeší za vás. Běžecké lyže dobře poslouží pro zlepšování techniky i v tréninku na závody. Lyže jsou velmi pružné až nezničitelné, jejich stavba je širší, takže zajistí dokonalou rovnováhu.

Velikost

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet

TWIN SKIN SPRINT JR

Už žádné voskování. Mohérové oddělené pásy vsazené v různých hloubkách do skluznice zajistí pružný a pohodlný skluz. Běžecké juniorské lyže TWIN SKIN SPRINT JR jsou připraveny na první sněhový běh vaší ratolesti. Naučte své děti jezdit na širokých lyžích, díky kterým si osvojí základy za různých sněhových podmínek. Lyže jsou ideální pro začátečníky, jelikož zaručují výraznou odolnost a také stabilitu.

+ TWIN SKIN

Dva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice, vedou k pružnému a harmonickému skluzu. Pásy z mohéru se obzvláště v tvrdých nebo ledovatých podmínkách starají o bezpečný odraz.

+ ULTRA TUNING

Neomezený skluz. Přesazená ražená struktura dělá lyže rychlými a univerzálně použitelnými.

+ AIR CHANNEL

Vzduchové kanálky v dřevěném jádru se skelným vláknem šetří hmotnost oproti čistě dřevěným jádrům a jsou odolnější proti zlomení. Lepší rozdělení plošného tlaku.

Technické parametry

Krojení lyže: 51-47-50 mm

Hmotnost: 980 g / 150 cm

Skluznice: Sintec

Fischer
NV62019

Parametry

Technologie
AIR CHANNEL
Technologie
ULTRA TUNING
Technologie
TURNAMIC
Technologie
TWIN SKIN
Popis technologií