Všeobecné obchodní podmínky Fischer-lyže.cz

I. Údaje o provozovateli

Adresa provozovatele:

MS Sport s.r.o., Janáčkova 45, 370 07 České Budějovice

IČ: 25152769, DIČ: CZ25152769

Kontaktní osoba: Petr Mizera

Tel.: 608 973 856

E-mail: mssport@seznam.cz

Číslo účtu: 7000027790/8040, Oberbank Č. Budějovice

II. Úvodní ustanovení

Všeobecné obchodní podmínky vymezují práva a povinnosti a upravují vztahy mezi prodejcem a zákazníkem internetového obchodu www.Fischer-lyze.cz.

Internetový obchod www.Fischer-lyze.cz provozuje firma MS Sport. s.r.o., se sídlem v Českých Budějovicích, K. Šafáře 1.

III. Objednací podmínky

Zákazník objedná zboží v internetovém obchodě přímo pomocí formuláře objednávky. Správně a kompletně vyplněná objednávka je považována za závazný návrh kupní smlouvy. Po přijetí objednávky provozovatelem internetového obchodu Vám bude zaslána SMS nebo E-mail popřípadě zpráva telefonem o stavu vaší objednávky. Kupní smlouva je uzavřena potvrzením objednávky prodávajícím. Vámi objednané zboží Vám bude expedováno do 3 pracovních dnů, pokud není zboží skladem budeme Vás urychleně kontaktovat.

IV. Dodací podmínky

Objednané zboží bude doručeno zvoleným způsobem dopravy, nebo je možné si jej vyzvednout osobně na prodejně v Českých Budějovicích i mimo pracovní dobu, a to po předchozí domluvě. Zboží bude expedováno v případě dostupnosti do 3 pracovních dnů. V opačném případě budete neprodleně informováni o možném řešení.

Veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH. Prodávající garantuje ceny uvedené v nabídce. Zboží, které bylo kupujícím objednáno, bude doručeno na poštovní adresu uvedenou kupujícím v objednávkovém formuláři. Zákazník se stává vlastníkem zboží po zaplacení kupní ceny.

Poštovné + balné:

  • Zboží nad 5000,- bez DPH: ZDARMA, bez příplatků
  • Zboží do 5000,- bez DPH: 150,-
  • Slovensko: 300,-
  • od 5000,- bez DPH doprava Slovensko i ČR zdarma
  • dopravce Geis

V. Platební metody:

  • Platba kartou online: na účet 7000027790/8040, Oberbank, České Budějovice - cena: zdarma
  • Zaplatit hotově při doručení - cena: zdarma

VI. Reklamace

Reklamaci je možno řešit přímo na prodejně, nebo po telefonické či e-mailové domluvě s prodávajícím zaslat zpět zboží na adresu prodávajícího k vyřízení reklamace. Krychlejšímu vyřízení reklamace doporučujeme přiložit kopii kupního dokladu.

Na zboží poskytujeme záruku 24 měsíců. Záruka se vztahuje pouze na materiální a výrobní vady a nevztahuje se na vady vzniklé běžným opotřebením a nevhodným používáním zboží.

Reklamace musí být vyřízena ve lhůtě 30 dnů od data převzetí zásilky prodávajícím.

Zákazník má právo odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě do 14 dnů od nákupu .Veškeré osobní údaje které poskytnete v průběhu využívání našeho e-shopu jsou považovány za důvěrné a jsou chráněné dle příslušných předpisů. Provozovatel se zavazuje, že tyto údaje neposkytne třetím osobám.

Podle zákona o elektronické evidenci tržeb, je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku, pak do 48 hodin.

V případě že dojde mezi námi a vámi jako spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je....Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát-oddělení ADR, Štěpánská 15, Praha 2, 120 00.

VII. Storno podmínky  a podmínky vrácení peněz 

Kupující má právo zrušit (stornovat) svoji objednávku písemným oznámením zaslaným na adresu prodávajícího, anebo e-mailem na elektronickou adresu prodávajícího mssport@seznam.cz v případě, že kupní cena nebyla dosud uhrazena a ze strany prodávajícího nebylo započato s plněním. 

Prodávající má právo již potvrzenou objednávku zrušit v případě, že se následně ukáže, že zboží není z technických důvodů možné dodat v dodací lhůtě, nebo pokud prodávající nebo jeho dodavatelé zboží přestali vyrábět, případně dodávat, zboží bylo vyprodáno, bylo dočasně nedostupné, nebo existují jiné překážky stojící mimo vůli prodávajícího, pro které není možné zboží řádně a včas dodat. V takovém případě prodávající bezodkladně kontaktuje kupujícího za účelem dohody o dalším postupu (poskytnutí jiného zboží či jiného plnění, jiná dodací lhůta). 

Nedojde-li k dohodě, má prodávající nebo kupující právo od smlouvy odstoupit. 

V případě, že kupující kupní cenu zboží úplně nebo částečně uhradil a od smlouvy odstoupil nebo prodávající objednávku zrušil, vrátí prodávající kupujícímu bez zbytečného odkladu uhrazenou kupní cenu, nejpozději do 14 dnů, způsobem, kterým peněžní prostředky přijal a není-li to možné bankovním převodem na účet, ze kterého byla platba kupní ceny poukázána.