• Sleva

TWIN SKIN RACE JR + TOUR STEP JR 2021/2022

5 490 Kč
4 941 Kč Ušetříte 10%
S DPH

Závodní běžecké lyže s mohérovými pásy, které jsou vsazené a integrované v různých hloubkách ve skluznici. Hlavně na tvrdých až zledovatělých tratích oceníte jejich pevný nekompromisní odraz i plynulý skluz. Vrchní teflonová vrstva odmítá namrzání. Juniorské závodní lyže do opravdu extrémních podmínek s mohérovými pásy TWIN SKIN pro budoucí běžecké hvězdy. 

Velikost

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet
Poslední kus skladem

TWIN SKIN RACE JR

Běžecké závodní juniorské lyže s jistým odrazem na tvrdém i zledovatělém povrchu. TWIN SKIN RACE JR jsou lyže určené do extrémních podmínek, se kterými budete v závodech dominovat. Bez nutnosti mazat stoupací vosky. Vhodné i jako tréninkové lyže. V závodech oceníte jejich dostatečné odlehčení. Mohérové pásy TWIN SKIN v kombinaci s nejnovějšími a nejmodernějšími technologiemi ze Světového poháru vás dostanou až na stupně vítězů. 

+ AIR CHANNEL BASALITE

Dřevěné jádro se skelným vláknem s vyfrézovanými vzduchovými kanály pro úsporu hmotnosti až 250 g oproti čistě dřevěným jádrům. S vlákny z vulkanického bazaltu o dalších 40 g lehčí.

+ POWER LAYER

Celoplošný laminát z přírodního vlákna a pryskyřice je 0.2 mm tenký a extrémně lehký. Přináší citelné snížení hmotnosti lyže.

+ TWIN SKIN

Dva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice, vedou k pružnému a harmonickému skluzu. Pásy z mohéru se obzvláště v tvrdých nebo ledovatých podmínkách starají o bezpečný odraz.

Pečeť RACE CODE

Společnost Fischer uděluje pečeť RACE CODE pouze těm produktům, které používají samotní závodníci ve Světovém poháru. Fischer označením garantuje, že pořízením si produktu právě s touto pečetí získáte skutečně to nejlepší možné vybavení. Na vývoji produktů, které pochází přímo z dílny závodního oddělení Fischer, se podílí také hvězdy světového lyžování. 

pečeť fischer race code

Technické parametry

Krojeni lyže: 41-44-44 mm

Hmotnost: 860 g / 147 cm

Skluznice: World Cup Pro

Fischer
N60019

Parametry

Technologie
AIR CHANNEL BASALITE
Technologie
POWER LAYER
Technologie
TURNAMIC
Technologie
TWIN SKIN
Popis technologií