• Sleva

TWIN SKIN PRO + CONTROL STEP

10 490 Kč
8 917 Kč Ušetříte 15%
S DPH

Běžecké lyže s technologií TWIN SKIN pro jistý odraz i plynulou jízdu na tvrdém i zledovatělém povrchu. TWIN SKIN PRO jsou běžecké lyže s nízkou hmotností, díky speciálním vzduchovým kanálkům. Jádro je vyrobeno z lehkých druhů dřev. Součástí běžek je vázání CONTROL STEP. Pozice vázání je snadno nastavitelná.

Velikost
Tvrdost

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet

TWIN SKIN PRO 2022/2023

Velmi výkonné běžecké lyže TWIN SKIN PRO, jejichž předností je lehká konstrukce se 70% mohérovým páskem TWIN SKIN. Ty využijete především za rozmanitých podmínek, na tvrdých a zledovatělých površích. Samotnou konstrukci běžeckých lyží TWIN SKIN PRO tvoří také technologie EFFICIENT FORWARD, která napomáhá sportovcům při odrazu. 

Běžecké lyže s integrovanou IFP deskou pro snazší montáž vázání bez zbytečného vrtání. Součástí je i vázání CONTROL STEP.

+ TWIN SKIN

Dva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice, vedou k pružnému a harmonickému skluzu. Pásy z mohéru se obzvláště v tvrdých nebo ledovatých podmínkách postarají o bezpečný odraz.

Péče o pásy TWIN SKIN - K dokonalému čištění mohérových pásů doporučujeme aplikovat EASY SKIN CLEANER. Po aplikaci setřete utěrkou od špičky lyží k patě. Přípravek EASY SKIN care HF zlepšuje skluz a bojuje proti ulpívání sněhu. Aplikujte také od špičky, po směru chloupků. Přípravky nemají vliv na životnost pásů, jelikož neobsahují žádné hydrokarbonáty. Pozor! Přípravky s hydrokarbonáty naopak životnost výrazně snižují.

+ EFFICIENT FORWARD

Výrazně vyšší elasticita lyží díky revoluční kompozici osvědčených materiálů. Ani chybný odraz neohrozí váš požitek ze sportovního výkonu.

+ AIR TEC BASALITE

Pro snížení hmotnosti na minimum fungují speciálně navržené vzduchové kanálky z lehkých druhů dřev. Bazaltová vlákna zaručují dokonalou pružnost nezávisle na okolní teplotě. 

Technické parametry

Krojení lyže: 41-44-44 mm

Váha: 1330 g / 197 cm

Skluznice: World Cup Pro

Tvrdost: Medium, Stiff, Xtra Stiff

Fischer
N23522, N23622, N23722

Parametry

Technologie
AIR TEC BASALITE
Technologie
TWIN SKIN CONCEPT
Technologie
TURNAMIC
Popis technologií