• Sleva

TWIN SKIN RACE + RACE CLASSIC

13 990 Kč
11 192 Kč Ušetříte 20%
S DPH

Jedná se o dva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice, zaručují pevný odraz a plynulý skluz. Pásy z mohéru se obzvláště v tvrdých nebo ledovatých podmínkách starají o nekompromisní odraz. Díky teflonové, vrchní vrstvě je maximálně redukována nasákavost a následné namrzání. Tento typ lyží oproti Twin Skin Superior je lehčí a zaměřený spíše na rychlejší běžkaře. Velmi oblíbený model..  Často vyprodaný....Doporučujeme

Velikost
Tvrdost

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet

TWIN SKIN RACE + RACE CLASSIC 2021/2022

Skvělé běžecké lyže TWIN SKIN RACE s technologií TWIN SKIN, která přináší mohérové pásy. Ty jsou zapuštěny v různých hloubkách přímo do konstrukce lyže a zajišťují tak efektivní odraz i plynulý skluz. Běžecké lyže využijete především v rozmanitých podmínkách, na tvrdých površích i zledovatělých plochách. Drsné podmínky vyžadují kvalitní a odolné lyže. TWIN SKIN RACE jsou pro to ideální volbou.

+ TWIN SKIN

Dva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice, vedou k pružnému a harmonickému skluzu. Pásy z mohéru se obzvláště v tvrdých nebo ledovatých podmínkách postarají o bezpečný odraz.

Péče o pásy TWIN SKIN - K dokonalému čištění mohérových pásů doporučujeme aplikovat EASY SKIN CLEANER. Po aplikaci setřete utěrkou od špičky lyží k patě. Přípravek EASY SKIN care HF zlepšuje skluz a bojuje proti ulpívání sněhu. Aplikujte také od špičky, po směru chloupků. Přípravky nemají vliv na životnost pásů, jelikož neobsahují žádné hydrokarbonáty. Pozor! Přípravky s hydrokarbonáty naopak životnost výrazně snižují.

+ FINISH FIRST

Nová konečná úprava skluznice. Spojuje v sobě všechny jednotlivé technologické kroky v průběhu zpracovávání skluznice.

+ AIR CORE BASALITE Extrémně lehká a protizkrutová konstrukce s extra stabilními bočnicemi. Vlákna z vulkanického bazaltu stanovují lyžím minimální hmotnost i dokonalou pružnost nezávisle na teplotě.

Technické parametry

Krojení lyže: 41-44-44 mm

Váha: 1190 g / 197 cm

Skluznice: World Cup Pro

Tvrdost: Medium, Stiff

Fischer
NP 20522, 20622

Parametry

Technologie
TURNAMIC
Popis technologií