SUPERLITE CROWN EF + CONTROL STEP

6 990 Kč
S DPH

Oblíbená volba běžkařů, kteří chtějí posunout své lyžování na další úroveň. Lehké běžecké lyže SUPERLITE CROWN EF se šupinou VARIO CROWN mají opravdu vynikající přilnavost za jakýchkoliv podmínek. Konstrukce běžek EFFICIENT FORWARD pak zajistí snadný a přitom velmi silný odraz. Pro lepší skluz jsou lyže vybaveny závodní skluznicí s povrchovou úpravou SPEED GRINDING 2.0. Lyže s vázáním CONTROL STEP.

Velikost

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet

SUPERLITE CROWN EF 2020/2021

Jednoduché a zábavné lyžování. Užijte si pohodového běžkování s rodinou i přáteli a nemyslete na zdlouhavé seřizování a připravování výbavy. Nové běžecké lyže SUPERLITE CROWN EF s konstrukcí Efficient Forward jsou navrženy pro plynulou jízdu s jistým odrazem a výborným skluzem. Lyže odpouštějí chyby a lyžařské nedokonalosti v technice lyžaře. Milovníci bílé stopy tak poznají bezproblémový pohyb na krátkých i delších tratích.

Integrovaná deska IFP pro snazší montáž vázání bez zbytečného vrtání. Součástí je vázání CONTROL STEP.

+ EFFICIENT FORWARD

Výrazně vyšší elasticita lyží díky revoluční kompozici osvědčených materiálů. Ani chybný odraz neohrozí váš požitek ze sportovního výkonu.

+ VARIO CROWN

Nová generace šupinaté technologie Crown. Pro účinný přenos síly a dokonalý optimalizovaný skluz kombinuje VARIO CROWN další technologie Single, Double a Gliding Crown. Pro jistotu odrazu za každých podmínek.

+ AIR CORE BASALITE

Spojením materiálu Air Core a extrémně lehkého dřeva se vzduchovými kanály, získají lyže výrazného snížení hmotnosti. Pro dokonalou pružnost v jakýchkoliv podmínkách jsou použita bazaltová vlákna.

Technické parametry

Krojení lyže: 48-44-46 mm

Váha: 1260 g / 194 cm

Skluznice: World Cup Pro

Fischer
N41020,

Parametry

Technologie
Vario Crown
Technologie
AIR CORE BASALITE
Technologie
EFFICIENT FORWARD
Popis technologií