• Sleva

RC ONE 74 S + RS10 GW POWERRAIL 2020/2021

9 990 Kč
7 992 Kč Ušetříte 20%
S DPH

Lehké, stabilní a hlavně dynamické lyže, vhodné pro lyžaře všech úrovní. Technologie Rocker umožní snadné obloučky i bez vynaložení větší energie a se systémem Dual Radius plně ovládnete kontrolu na lyžemi. Pro hladkou jízdu a dokonalou přilnavost hran k povrchu jsou kolem lehkého dřevěného jádra bočnice. Díky tomu je lyže snadno ovladatelná a především spolehlivá a bezpečná.

Zdatnost lyžaře - 5, 6, 7

Velikost

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet

RC ONE 74 S 2020/2021

Po široké sjezdovce nemusíte jezdit jen nahoru a dolů. Probuďte v sobě hravého ducha a poznejte lyžování i z jiné stránky. Rychle pochopíte, že na lyžích může být opravdová zábava. Pro tyto účely volné jízdy jsou lyže lehké a mají vynikající jízdní vlastnosti i výbornou stabilitu, což je vlastnost, která celou řadu RC ONE charakterizuje.

+ SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION

Tato technologie byla vyvinuta pro snížení hmotnosti ve specifických částech špičky lyže a za tímto účelem využívá speciálních materiálů. Umožnuje výrazně snazší kontrolu, rychlé zahájení oblouku a minimalizaci vibrací.

+ CARBON TEX

Nově aplikovaná, lehká netkaná textilie s výborným poměrem pevnosti k hmotnosti a vynikající odolností, dodává lyžím torzní tuhost a snižuje nežádoucí vibrace.

+ ON-PISTE ROCKER

Trojitý radius nové formy umožňuje lepší kontrolu a přenos sil při stejných obloucích.

Technické parametry

Váha/Délka: 1650g/160cm
Krojení lyží: 119-74-101
Radius: 15m/160cm
Vázání: RS10 GW POWERRAIL Brake 78

Fischer
P09720

Parametry

Technologie
SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION
Technologie
ON-PISTE ROCKER
Technologie
CARBON TEX
Popis technologií