• Sleva

RC4 WORLDCUP RC PRO + RC4 Z13 FREEFLEX 2020/2021

22 990 Kč
20 691 Kč Ušetříte 10%
S DPH

Závodní lyže stvořené pro obří slalom. Speciální konstrukce špičky a nová World Cup deska při správné tuhosti zaručí maximální možné zrychlení. Dokonalé obřačky se žlutou skluznicí a s technologií Hole Ski. Využijte jejich potenciálu pro táhlé oblouky ve vysoké rychlosti. Získejte technologie přímo ze Světového poháru.

Zdatnost lyžaře - 8, 9, 10

Velikost

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet

RC4 WORLDCUP RC PRO 2020/2021

Nejlepší z nejlepších. Tak by se dala shrnout nová řada RC4, která se stala synonymem pro špičkové produkty, využívající ty nejnovější a nejmodernější technologie, které bílý svah přináší. Závodní lyže přímo od profesionálních sportovců ze Světového poháru, kteří se na vývoji podíleli, zaručují precizní ovladatelnost i za horších sněhových podmínek. Jasná volba pro ty, kteří očekávají od svého vybavení maximum.

+ SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION

Dřevěné jádro kombinované s bočnicemi ABS v klasické sendvičové konstrukci pro harmonickou pružnost a dokonalou reakci.

+ SHAPED TI

Vhodné přizpůsobení tloušťky a formy tohoto extra pevného hliníku cílové výkonnostní skupině, je základem pro lyže s optimální tuhostí, stabilitou a kontrolou.

+ M/O-PLATE

Nová podložka Race Plate garantuje nejvyšší výkonnost a nejefektivnější přenos sil. Výsledkem je optimální flexe, maximální rychlost a klidné chování lyží i ve vysokých rychlostech.

Technické parametry

Váha/Délka: 2250g/175cm
Krojení lyží: 111-66-96
Radius: 18m/175cm
Vázání: RC4 Z17 FREEFLEX ST Brake 85

Fischer
P06120

Parametry

Technologie
SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION
Technologie
M/O-PLATE
Technologie
SHAPED TI
Popis technologií