• Sleva

RC4 GS 2020/2021

1 990 Kč
1 791 Kč Ušetříte 10%
S DPH

Závodní hole s pečetí Race Code. Výrazně odolné a pevné hole s velkým rozpětím délek. Ergonomicky tvarované protiskluzové madlo s technologií 2K Softgrip padne do ruky každému závodníkovi. Hole jsou vyvinuty pro dokonalou jízdu. 

Velikost

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet

RC4 GS 2020/2021

Agresivní závodní design, ultralehká konstrukce. Závodní hole pro špičkové závodníky. Každý závodník jistě ocení excelentní ergonomii úchopu protiskluzových madel 2K Softgrip nebo tvarovanou hřídel s výztuhou ALU 7075. Hole přímo ze Světového poháru.

+ ALU 7075

Tvrzený materiál z leteckého a kosmického průmyslu. Vysoká pevnost při nepatrné váze fascinuje každého lyžaře.

+ 2K SOFTGRIP

2K Softgrip je rukojeť se dvěma měkkými materiály namísto jedné tvrdé a jedné měkké komponenty běžných rukojetí 2K. Výsledkem je perfektní úchop na každém místě rukojeti.

+ V-PLUG IN

Přináší podstatné zjednodušení při navlékání poutka a jeho vyvlečení. Systém V-plug poutko rozloží do tvaru V, manipulace je tak snadnější.

Pečeť RACE CODE

Společnost Fischer uděluje pečeť RACE CODE pouze těm produktům, které používají samotní závodníci ve Světovém poháru. Fischer označením garantuje, že pořízením si produktu právě s touto pečetí získáte skutečně to nejlepší možné vybavení. Na vývoji produktů, které pochází přímo z dílny závodního oddělení Fischer, se podílí také hvězdy světového lyžování. 

Race Code Fischer

Technické parametry

Délka: 100 - 140 (5)

Hmotnost: 255 g

Fischer
Z30320

Parametry

Technologie
2K SOFTGRIP
Technologie
RACE CODE
Technologie
ALU 7075
Technologie
V-PLUG IN
Popis technologií