• Sleva

RC4 CF 2020/2021

2 590 Kč
2 331 Kč Ušetříte 10%
S DPH

Závodní hole s pečetí Race Code. Ultralehké a výrazně stabilní hole s excelentně ergonomicky zpracovanou rukojetí s protiskluzovým Speed Grip. Hroty holí jsou robustní a nabídnou vynikající robustní košíček Triangle.

Velikost

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet

RC4 CF 2020/2021

Agresivní závodní hole s pečetí Race Code. Ultralehké závodní sjezdové hole jsou ideální pro závodní lyžaře. Každý závodník jistě ocení excelentní ergonomii úchopu 2K Softgrip i aerodynamický košíček Triangle, který je doplněn o robustní hrot.

+ AIRCARBON 13 mm

Průměr pouze 13mm pro co nejmenší odpor a excelentní swingweight. Air Carbon zajišťuje vysokou pevnost a etrémně nízkou hmotnost.

+ 2K SOFTGRIP

2K Softgrip je rukojeť se dvěma měkkými materiály namísto jedné tvrdé a jedné měkké komponenty běžných rukojetí 2K. Výsledkem je perfektní úchop na každém místě rukojeti.

+ V-PLUG IN

Přináší podstatné zjednodušení při navlékání poutka a jeho vyvlečení. Systém V-plug poutko rozloží do tvaru V, manipulace je tak snadnější.

Pečeť RACE CODE

Společnost Fischer uděluje pečeť RACE CODE pouze těm produktům, které používají samotní závodníci ve Světovém poháru. Fischer označením garantuje, že pořízením si produktu právě s touto pečetí získáte skutečně to nejlepší možné vybavení. Na vývoji produktů, které pochází přímo z dílny závodního oddělení Fischer, se podílí také hvězdy světového lyžování. 

Race Code Fischer

Technické parametry

Délka: 110 - 140 (5)

Hmotnost: 215 g

Fischer
Z30220

Parametry

Technologie
2K SOFTGRIP
Technologie
AIR CARBON 13 mm
Technologie
RACE CODE
Technologie
V-PLUG IN
Popis technologií