• Sleva

RC4 PODIUM 70 2020/2021

7 790 Kč
6 232 Kč Ušetříte 20%
S DPH

Juniorské závodní speciálky s opravdovým top výkonem. Nový canting umožňuje individuální trojdimenzionální nastavení. Závodní charakter boty dokládá i šířka formy, která je od 99 mm, nebo přezky, které jsou velmi ploché a o to více efektivní. Vynikající sjezdové boty inspirované u nejvyšší řady pro dospělé závodníky - RC4 PODIUM. 

Velikost
Barva

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet

RC4 PODIUM 70 2020/2021

Závodní sjezdové boty s maximálním výkonem určené pro juniory, které vychází z vrcholné řady pro dospělé - RC4 PODIUM. Nový canting umožňuje individuální trojdimenzionální nastavení. Pro projíždění oblouků v plném výkonu je bota vybavena perfektní geometrií přední části skeletu. Řídící impulsy jsou precizně a beze ztrát přenášeny od nohou k lyžím. Díky tomu nohy a lyže skvěle fungují jako celek.

VÝJIMEČNÉ TECHNOLOGIE

+ RACE CODE

+ PRESSURE REDUCING TONGUE

+ RACE FLEX CONTROL

+ HIGH PRECISION STEERING

+ SOMATEC

+ TPU CUFF & SHELL

Pečeť RACE CODE

Společnost Fischer uděluje pečeť RACE CODE pouze těm produktům, které používají samotní závodníci ve Světovém poháru. Fischer označením garantuje, že pořízením si produktu právě s touto pečetí získáte skutečně to nejlepší možné vybavení. Na vývoji produktů, které pochází přímo z dílny závodního oddělení Fischer, se podílí také hvězdy světového lyžování. 

Pečeť Race Code

TECHNICKÉ PARAMETRY

Barva: žlutá
Flex index: 70
Váha: 2130 g
Šířka: 99 mm

Fischer
U11119