O nás


Všeobecné obchodní podmínky Fischer-lyže.czI. Údaje o provozovateli

Adresa provozovatele:

MS Sport s.r.o., Rudolfovská 5, 370 01  České Budějovice

IČ: 25152769, DIČ: CZ25152769

Kontaktní osoba: Petr Mizera

Tel.: 608 973 856, E-mail: mssport@seznam.cz
II. Úvodní ustanovení

Všeobecné obchodní podmínky vymezují práva a povinnosti a upravují vztahy mezi prodejcem a zákazníkem internetového obchodu www.Fischer-lyze.cz

Internetový obchod www.Fischer-lyze.cz provozuje firma MS Sport. s.r.o., se sídlem v Českých Budějovicích, Rudolfovská 5.III. Objednací podmínky

Zákazník objedná zboží v internetovém obchodě přímo pomocí formuláře objednávky. Správně a kompletně vyplněná objednávka je považována za závazný návrh kupní smlouvy. Po přijetí objednávky provozovatelem internetového obchodu Vám bude zaslána SMS nebo E-mail popřípadě zpráva telefonem o stavu vaší objednávky. Kupní smlouva je uzavřena potvrzením objednávky prodávajícím. Vámi objednané zboží Vám bude expedováno do 3 pracovních dnů, pokud není zboží skladem budeme Vás urychleně kontaktovat.IV. Dodací podmínky

Objednané zboží bude doručeno zvoleným způsobem dopravy, nebo je možné si jej vyzvednout osobně na prodejně v Českých Budějovicích i mimo pracovní dobu, a to po předchozí domluvě. Zboží bude expedováno v případě dostupnosti do 3 praconích dnů. V opačném případě budete neprodleně informováni o možném řešení.

Veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH. Prodávající garantuje ceny uvedené v nabídce. Zboží, které bylo kupujícím objednáno, bude doručeno na poštovní adresu uvedenou kupujícím v objednávkovém formuláři. Zákazník se stává vlastníkem zboží po zaplacení kupní ceny.

Poštovné + balné: 

                              Zboží nad 5000,- s dph ZDARMA

                              Zboží do 5000,- s dph  150,-

                              Slovensko ..... 300,-V. Reklamace

Reklamaci je možno řešit přímo na prodejně, nebo po telefonické či e-mailové domluvě s prodávajícím zaslat zpět zboží na adresu prodávajícího k vyřízení reklamace. V druhém případě je nutno popsat reklamovanou závadu  a přiložit kopii kupního dokladu. Náklady na dopravu reklamovaného zboží hradí kupující.

Na zboží poskytujeme záruku 24 měsíců. Záruka se vztahuje pouze na materiální a výrobní vady a nevztahuje se na vady vzniklé běžným opotřebením a nevhodným používáním zboží.

Reklamace musí být vyřízena ve lhůtě 30 dnů od data převzetí zásilky prodávajícím.Zákazn

ík má právo odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě do 14 dnů od nákupu - nepoužité zboží musí být v neporušeném originálním balení.

Veškeré osobní údaje které poskytnete v průběhu využívání našeho e-shopu jsou považovány za důvěrné a jsou chráněné dle příslušných předpisů. Provozovatel se zavazuje, že tyto údaje neposkytne třetím osobám.

 

Podle zákona o elektronické evidenci tržeb, je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku, pak do 48 hodin.