• Sleva

SPEEDMAX 3D SKATE COLD 2020/2021

14 990 Kč
13 491 Kč Ušetříte 10%
S DPH

Absolutní vrchol v běžeckém lyžování, to je model SPEEDMAX 3D. Nejnižší hmotnost pro maximální rychlost. To je ve stručnosti hlavní charakteristika lyží, které jsou vyrobeny z prémiových materiálů za pomoci nejmodernějších technologií. Skluznice je lepená za studena. Model COLD je určen pro teploty -2°C a nižší.

Velikost
Tvrdost

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet

SPEEDMAX 3D SKATE COLD 2019/2020

Závodní běžecké lyže přímo ze Světového poháru. Hlavním materiálem je Air Core, který dokonale ladí s vysokomolekulárními karbonovými vlákny. Buďte nejlepší v tréninku i v závodě. Novinkou je technologie GLIDING SIDEWALL, která přináší revoluci ve voskování bočnic. Technologie COLD BASE BONDING zlepšuje absorpci vosku a strukturovatelnost skluznice.

Běžecké lyže SPEEDMAX 3D SKATE COLD jsou určené do teplot od -2°C a nižší. 

+ GLIDING SIDEWALL

Lyže SPEEDMAX 3D přicházejí s novinkou voskované bočnice. Tato nová technologie nese označení GLIDING SIDEWALL, neboli klouzavá bočnice. U této technologie je použit stejný materiál jako na skluznici. Výsledkem je tření snížené na minimum. 

+ COLD BASE BONDING

Zvýšená absorpce vosku a strukturovatelnost skluznice, díky jejímu lepení za studena, zabraňuje deformování materiálu. Můžete tak naplno využít všech jeho předností.

Pečeť RACE CODE

Společnost Fischer uděluje pečeť RACE CODE pouze těm produktům, které používají samotní závodníci ve Světovém poháru. Fischer označením garantuje, že pořízením si produktu právě s touto pečetí získáte skutečně to nejlepší možné vybavení. Na vývoji produktů, které pochází přímo z dílny závodního oddělení Fischer, se podílí také hvězdy světového lyžování. 

Race Code Fischer

Technické parametry

Krojení lyže: 41-44-44 mm

Váha: 1030 g / 186 cm

Skluznice: World Cup Cold

Tvrdost: Medium, Stiff

Fischer
N03519, N03619

Parametry

Technologie
AIR CORE HM CARBON
Popis technologií