• Sleva

CARBONLITE SKATE COLD + RACE SKATE 2020/21

11 690 Kč
10 521 Kč Ušetříte 10%
S DPH

Sportovní model běžeckých lyží CARBONLITE SKATE PLUS se skluznicí lepenou za studena pro ještě lepší absorpci vosku. Lyže je určena pro pokročilé sportovce i závodníky. Předností lyží je nízká hmotnost, vylepšená stabilita i maximální rychlost. Model COLD je určen pro teploty -2°C a nižší.

Velikost
Tvrdost

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet

CARBONLITE SKATE COLD

Konstrukce lyží Air Core snižuje hmotnost lyží CARBONLITE SKATE COLD a vylepšuje jejich stabilitu. Air Core v kombinaci s vysokomolekulárními karbonovými vlákny je osvědčený materiál, který používají vrcholoví sportovci. Cold Base Bonding, což je technologie lepení skluznice za studena, zlepšuje absorpci naneseného vosku a vylepšuje strukturovatelnost skluznice. Maximální efektivitu lyží zaručuje technologie Hole Tip.

Běžecké lyže CARBONLITE SKATE COLD jsou určené do teplot od -2°C a nižší. 

+ COLD BASE BONDING

Zvýšená absorpce vosku a strukturovatelnost skluznice zabraňuje deformování materiálu. Můžete tak naplno využít všech jeho předností.

+ HOLE TIP

O maximální efektivitu lyží se stará technologie Hole Tip. Výsledkem je snížená hmotnost na špici.

Pečeť RACE CODE

Společnost Fischer uděluje pečeť RACE CODE pouze těm produktům, které používají samotní závodníci ve Světovém poháru. Fischer označením garantuje, že pořízením si produktu právě s touto pečetí získáte skutečně to nejlepší možné vybavení. Na vývoji produktů, které pochází přímo z dílny závodního oddělení Fischer, se podílí také hvězdy světového lyžování. 

Race Code Fischer

Technické parametry

Krojení lyže: 41-44-44 mm

Váha: 1060 g / 186 cm

Skluznice: World Cup Cold

Tvrdost: Stiff

Fischer
N10619

Parametry

Technologie
AIR CORE HM CARBON
Popis technologií

Mohlo by vás také zajímat