• Sleva

SPEEDMAX 3D DOUBLE POLING SPRINT 2020/2021

14 990 Kč
13 491 Kč Ušetříte 10%
S DPH

Speciálně navržené běžecké lyže pro soupaž. Model SPEEDMAX 3D DOUBLE POLING SPRINT svou konstrukcí vychází z běžeckých lyží, určených pro bruslařskou techniku, ovšem jsou uzpůsobeny pro jízdu ve stopě. Svou standardní délkou se rovnají klasickým lyžím. Využijte maximální zrychlení při soupažném odrazu. Výhodou je také voskovatelná bočnice, která zaručuje maximální plynulou rychlost.

Velikost

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet

SPEEDMAX 3D DOUBLE POLING SPRINT 2019/2020

Speciálně navržené běžecké lyže pro soupaž. Maximální rychlost modelu SPEEDMAX 3D DOUBLE POLING SPRINT umožňují také voskovatelné bočnice. Běžecké lyže jsou vyvinuty pro potřeby závodníků Světového poháru. Kombinují tak exkluzivní materiály a prvotřídní technologie. Špičkovou kvalitu dokládá pečeť RACE CODE, kterou Fischer uděluje svým prémiovým produktům, určeným právě pro Světový pohár. Skluznice je lepena za studena.

+ GLIDING SIDEWALL

Lyže SPEEDMAX 3D přicházejí s novinkou voskované bočnice. Tato nová technologie nese označení GLIDING SIDEWALL, neboli klouzavá bočnice. U této technologie je použit stejný materiál jako na skluznici. Výsledkem je tření snížené na minimum. 

+ COLD BASE BONDING

Zvýšená absorpce vosku a strukturovatelnost skluznice, díky jejímu lepení za studena, zabraňuje deformování materiálu. Můžete tak naplno využít všech jeho předností.

+ AIR CORE HM CARBON

Záruka toho nejlepšího a nejnovějšího ze Světového poháru. Osvědčený materiál AIR CORE v kombinaci s vysokomolekulárními karbonovými vlákny je jedinou volbou pro váš závod. 

Pečeť RACE CODE

Společnost Fischer uděluje pečeť RACE CODE pouze těm produktům, které používají samotní závodníci ve Světovém poháru. Fischer označením garantuje, že pořízením si produktu právě s touto pečetí získáte skutečně to nejlepší možné vybavení. Na vývoji produktů, které pochází přímo z dílny závodního oddělení Fischer, se podílí také hvězdy světového lyžování. 

pečeť fischer race code

Technické parametry

Krojení lyže: 41-44-44 mm

Váha: 1030 g / 197 cm

Skluznice: World Cup Plus

N09619

Parametry

Technologie
AIR CORE HM CARBON
Popis technologií