• Sleva

AEROLITE CLASSIC 60 + CONTROL STEP 2020/2021

4 690 Kč
4 221 Kč Ušetříte 10%
S DPH

Nová konstrukce jádra zaručuje běžeckým lyžím AEROLITE-CLASSIC-60 výrazně nižší hmotnost, než u předchozího modelu. Novinkou je také vylepšená technologie SPEED GRINDING 2.0, díky které má skluznice WORLD CUP PRO mimořádně skluznější vlastnosti. Pokud jste sportovními běžkaři, pak jsou běžecké lyže AEROLITE-CLASSIC-60 ideální volbou. 

Velikost

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet

AEROLITE-CLASSIC-60 2020/2021

Základní model běžeckých lyží pro klasickou techniku. AEROLITE-CLASSIC-60 jsou inovativní běžecké lyže, který ocení každý sportovně založený běžkař. Lyže jsou o mnoho lehčí než jejich předchůdkyně. Svižnou a plynulou jízdu bez kompromisů zaručuje skluznice WORLD CUP PRO s technologií SPEED GRINDING 2.0. Nově vylepšená technologie SPEED GRINDING nabídne výrazně lepší skluz. Jádro AIR CORE BASALITE je lehké a extrémně odolné.

+ SPEED GRINGING 2.0

Novinka v podobě univerzálního zbroušení kamenem. Díky němu dostanete ze svých lyží ty nejlepší kluzné vlastnosti za jakýchkoliv podmínek.

+ EFFICIENT FORWARD

Výrazně vyšší elasticita lyží díky revoluční kompozici osvědčených materiálů. Ani chybný odraz neohrozí váš požitek ze sportovního výkonu.

+ AIR CORE BASALITE

Spojením materiálu Air Core a extrémně lehkého dřeva se vzduchovými kanály, získají lyže výrazného snížení hmotnosti. Pro dokonalou pružnost v jakýchkoliv podmínkách jsou použita bazaltová vlákna.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Krojení lyže: 41-44-44 mm

Váha: 1300 g / 197 cm

Skluznice: World Cup Pro

N28020

Parametry

Technologie
SPEED GRINDING
Technologie
EFFICIENT FORWARD
Technologie
AIR CORE BASALITE
Popis technologií