• Sleva

ULTRALITE CROWN EF + CONTROL STEP 2020/2021

5 190 Kč
4 671 Kč Ušetříte 10%
S DPH

Lehké běžecké lyže ULTRALITE CROWN EF se šupinou VARIO CROWN jsou vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé. Lyže zaručují bezproblémové stoupání a to za jakýchkoliv podmínek. Snadný a silný odraz umožňuje technologie EFFICIENT FORWARD. Vynikající skluzné schopnosti nabízí skluznice nové generace SPEED GRINDING 2.0. Součástí je vázání CONTROL STEP.

Velikost

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet

ULTRALITE CROWN EF

Ultralehké běžecké lyže ULTRALITE CROWN EF jsou výbornou volbou pro začínající a mírně pokročilé běžkaře. Pokud ještě nemáte vypilovaný svůj styl, technologie EFFICIENT FORWARD vám odpustí začátečnické chyby, navíc pro efektivní odraz nevynaložíte tolik energie. V různorodých podmínkách získáte jistotu odrazu díky technologii VARIO CROWN. Pokud se považujete spíše za rekreačního běžkaře, běžecké lyže ULTRALITE CROWN EF pro vás budou jasnou volbou.

+ EFFICIENT FORWARD

Výrazně vyšší elasticita lyží díky revoluční kompozici osvědčených materiálů. Ani chybný odraz neohrozí váš požitek ze sportovního výkonu.

+ VARIO CROWN

Nová generace šupinaté technologie Crown. Pro účinný přenos síly a dokonalý optimalizovaný skluz kombinuje VARIO CROWN další technologie Single, Double a Gliding Crown. Pro jistotu odrazu za každých podmínek.

+ AIR TEC BASALITE

Pro snížení hmotnosti na minimum fungují speciálně navržené vzduchové kanálky z lehkých druhů dřev. Bazaltová vlákna zaručují dokonalou pružnost nezávisle na okolní teplotě.

Technické parametry

Krojení lyže: 49-45-47 mm

Váha: 1320 g / 194 cm

Skluznice: Protec

Fischer
N42520

Parametry

Technologie
EFFICIENT FORWARD
Technologie
Vario Crown
Technologie
AIR TEC BASALITE
Popis technologií