• Sleva

FIBRE CROWN EF + TOUR STEP 2020/2021

4 290 Kč
3 732 Kč Ušetříte 13%
S DPH

Běžecké lyže FIBER CROWN EF jsou ideální volbou do zavátých, zledovatělých, ale také mírných podmínek. Pokud hledáte lyže pro snadné běžkování bez zbytečné námahy navíc, jsou pro vás ideální volbou. Skluznici nemusíte vůbec mazat voskem. O vše se postará šupina VARIO CROWN s kluznicí EFFICIENT FORWARD, která potěší každého začínajícího i mírně pokročilého lyžaře svou přilnavostí i citem pro dokonalý odraz. Součástí je vázání TOUR STEP.

Velikost

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet

FIBRE CROWN EF 2020/2021

Skvělá volba pro rekreační lyžaře. Jestliže nevládnete vytříbenou technikou, jsou pro vás běžecké FIBRE CROWN EF tím pravým. S technologií EFFICIENT FORWARD totiž získáte jistotu odrazu s vynaložením minimální energie. Tím je zajištěna plynulá a efektivní jízda, kterou si skutečně užijete. Šupina VARIO CROWN vás podrží v rozmanitých podmínkách. 

Běžecké lyže s integrovanou IFP deskou pro snazší montáž vázání bez zbytečného vrtání. Součástí je vázání TOUR STEP.

+ EFFICIENT FORWARD

Výrazně vyšší elasticita lyží díky revoluční kompozici osvědčených materiálů. Ani chybný odraz neohrozí váš požitek ze sportovního výkonu.

+ VARIO CROWN

Nová generace šupinaté technologie Crown. Pro účinný přenos síly a dokonalý optimalizovaný skluz kombinuje VARIO CROWN další technologie Single, Double a Gliding Crown. Pro jistotu odrazu za každých podmínek.

+ AIR CHANNEL BASALITE

Skleněná vlákna s vyfrézovanými vzduchovými kanály vsazena do dřevěného jádra běžeckých lyží uspoří až 250 g hmotnosti oproti čistě dřevěným jádrům. Vlákna z vulkanického bazaltu pak uspoří dalších 40 g.

Technické parametry

Krojení lyže: 51-46-49 mm

Váha: 1390 g / 194 cm

Skluznice: Sintec

Fischer
N43020

Parametry

Technologie
Vario Crown
Technologie
AIR CHANNEL BASALITE
Technologie
EFFICIENT FORWARD
Popis technologií