• Sleva

CRUISER EF + CONTROL STEP 2020/2021

5 690 Kč
4 950 Kč Ušetříte 13%
S DPH

Pro vaše snazší běžkování s výrazně odlehčeným jádrem. To jsou běžecké lyže CRUISER EF. Začínajícím běžkařům výrazně pomůže technologie EFFICIENT FORWARD, která nejenže umožní chyby, ale také vám ušetří spoustu energie pro snazší a silný odraz. Vynikající vlastnosti při skluzu zajišťuje vylepšená skluznice nové generace SPEED GRINDING 2.0. S vázáním CONTROL STEP.

Velikost

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet

CRUISER EF 2020/2021

Výborná ovladatelnost a nízká hmotnost běžeckých lyží CRUISER EF je zárukou maximálního požitku z jízdy. Lyže jsou určené spíše rekreačním lyžařům. Technologie VARIO CROWN přináší jistotu odrazu i v rozmanitých podmínkách. Z toho důvodu jde o velmi zajímavé a oblíbené lyže v segmentu Fitenss. 

Běžecké lyže s integrovanou IFP deskou pro snazší montáž vázání bez zbytečného vrtání. Součástí je i vázání CONTROL STEP.

+ EFFICIENT FORWARD

Výrazně vyšší elasticita lyží díky revoluční kompozici osvědčených materiálů. Ani chybný odraz neohrozí váš požitek ze sportovního výkonu.

+ VARIO CROWN

Nová generace šupinaté technologie Crown. Pro účinný přenos síly a dokonalý optimalizovaný skluz kombinuje VARIO CROWN další technologie Single, Double a Gliding Crown. Pro jistotu odrazu za každých podmínek.

+ AIR CHANNEL BASALITE

Skleněná vlákna s vyfrézovanými vzduchovými kanály vsazena do dřevěného jádra běžeckých lyží uspoří až 250 g hmotnosti oproti čistě dřevěným jádrům. Vlákna z vulkanického bazaltu pak uspoří dalších 40 g.

Technické parametry

Krojení lyže: 50-46-48 mm

Váha: 1260 g / M

Skluznice: Protec

Fischer
N31020

Parametry

Technologie
AIR CHANNEL BASALITE
Technologie
EFFICIENT FORWARD
Technologie
Vario Crown
Popis technologií