• Sleva

MYSTIQUE EF + CONTROL STEP 2020/2021

5 890 Kč
5 301 Kč Ušetříte 10%
S DPH

Pro snadné běžkování jsou určeny běžecké lyže MYSTIQUE EF, které mají extra lehké jádro. I bez správné techniky můžete docílit silného odrazu díky technologii EFFICIENT FORWARD. Vylepšená skluznice o novou generaci technologie SPEED GRINDING 2.0 přináší výborné vlastnosti při skluzu. Společně s vázáním CONTROL STEP.

Velikost

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet

MYSTIQUE EF 2020/2021

Výborná ovladatelnost a nízká hmotnost běžeckých lyží MYSTIQUE EF je zárukou maximálního požitku z jízdy. Dámské lyže jsou určené spíše rekreačním lyžařkám. Technologie VARIO CROWN přináší jistotu odrazu i v rozmanitých podmínkách. Z toho důvodu jde o velmi zajímavé a oblíbené lyže v segmentu Fitenss. 

Běžecké lyže s integrovanou IFP deskou pro snazší montáž vázání bez zbytečného vrtání. Součástí je i vázání CONTROL STEP.

+ EFFICIENT FORWARD

Výrazně vyšší elasticita lyží díky revoluční kompozici osvědčených materiálů. Ani chybný odraz neohrozí váš požitek ze sportovního výkonu.

+ VARIO CROWN

Nová generace šupinaté technologie Crown. Pro účinný přenos síly a dokonalý optimalizovaný skluz kombinuje VARIO CROWN další technologie Single, Double a Gliding Crown. Pro jistotu odrazu za každých podmínek.

+ AIR CHANNEL BASALITE

Skleněná vlákna s vyfrézovanými vzduchovými kanály vsazena do dřevěného jádra běžeckých lyží uspoří až 250 g hmotnosti oproti čistě dřevěným jádrům. Vlákna z vulkanického bazaltu pak uspoří dalších 40 g.

Technické parametry

Krojení lyže: 50-46-48 mm

Váha: 1260 g / M

Skluznice: Protec

Fischer
N37020

Parametry

Technologie
AIR CHANNEL BASALITE
Technologie
EFFICIENT FORWARD
Technologie
Vario Crown
Popis technologií