• Sleva

SPEEDMAX SKATE JR + RACE SKATE JR 2019/2020

8 290 Kč
7 212 Kč Ušetříte 13%
S DPH

Běžecké lyže SPEEDMAX SKATE JR jsou určeny pro budoucí lyžařské hvězdy. Zároveň nabízejí radost z pohybu a především bezpečí. Běžecké lyže jsou vyrobeny ze závodních materiálů. SPEEDMAX SKATE JR jsou univerzální lyže vhodné do všech podmínek. Výborné lyže pro natrénování excelentní techniky i pro vybudování celoživotní vášně pro bílou stopu.

Velikost
Barva

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet

SPEEDMAX SKATE JR

Nejvyšší třída juniorských běžeckých lyží SPEEDMAX. Fischer SPEEDMAX SKATE JR přinesou vašemu dítěti radost z pohybu i záruku bezpečí. Použité materiály a technologie určené pro Světový pohár jsou přímo předurčeny k vyhrávání běžeckých závodů. Jedná se o čistě závodní lyže, které pomohou s vypilováním techniky. Skluznice World Cup Plus nabízí skvělý výkon za různých sněhových podmínek. Běžecké lyže SPEEDMAX SKATE JR s výbornou absorpcí vosku s technologií Cold Base Bonding, tedy s lepení skluznice za studena. 

+ COLD BASE BONDING

Zvýšená absorpce vosku a strukturovatelnost skluznice, díky jejímu lepení za studena, zabraňuje deformování materiálu. Můžete tak naplno využít všech jeho předností.

+ FINISH FIRST

Nová konečná úprava skluznice. Spojuje v sobě všechny jednotlivé technologické kroky v průběhu zpracovávání skluznice.

+ AIR CORE HM CORE

Osvědčený materiál Air Core v kombinaci s vysokomolekulárními karbonovými vlákny. Nejlepší a nejnovější materiály používané na Světovém poháru.

Pečeť RACE CODE

Společnost Fischer uděluje pečeť RACE CODE pouze těm produktům, které používají samotní závodníci ve Světovém poháru. Fischer označením garantuje, že pořízením si produktu právě s touto pečetí získáte skutečně to nejlepší možné vybavení. Na vývoji produktů, které pochází přímo z dílny závodního oddělení Fischer, se podílí také hvězdy světového lyžování. 

pečeť fischer race code

Technické parametry

Krojeni lyže: 41-44-44 mm

Hmotnost: 850 g / 161 cm

Skluznice: World Cup Plus

Fischer
N57019

Parametry

Technologie
AIR CORE HM CARBON
Technologie
TURNAMIC
Technologie
FINISH FIRST
Technologie
COLD BASE BONDING
Popis technologií