• Sleva

TWIN SKIN CARBON JR + RACE CLASSIC JR 2019/2020

7 690 Kč
6 690 Kč Ušetříte 13%
S DPH

Závodní běžecké lyže s mohérovými pásy, které jsou vsazené a integrované v různých hloubkách ve skluznici. Hlavně na tvrdých až zledovatělých tratích oceníte jejich pevný nekompromisní odraz i plynulý skluz. Vrchní teflonová vrstva odmítá namrzání. Juniorské závodní lyže do opravdu extrémních podmínek s mohérovými pásy TWIN SKIN pro budoucí běžecké hvězdy. 

Velikost

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet

TWIN SKIN CARBON JR

Běžecké závodní juniorské lyže s jistým odrazem na tvrdém i zledovatělém povrchu. TWIN SKIN CARBON JR jsou lyže určené do extrémních podmínek, se kterými budete v závodech dominovat. Bez nutnosti mazat stoupací vosky. Vhodné i jako tréninkové lyže. V závodech oceníte jejich dostatečné odlehčení. Mohérové pásy TWIN SKIN v kombinaci s nejnovějšími a nejmodernějšími technologiemi ze Světového poháru vás dostanou až na stupně vítězů. 

+ AIR CORE CARBON

Pro extrémní lehkost s podílem vzduchu větším než 80 %. Nejúspěšnější jádro lyže vyniká optimálním výkonem díky protizkrutové technologii. Jádro je tak výrazně odolné proti zlomení.

+ POWER EDGE

Životnost lyží zvyšuje výrazně zesílená kostra. Homogenní rozdělení tlaku zajišťuje rovnoměrný otěr vosku.

+ TWIN SKIN

Dva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice, vedou k pružnému a harmonickému skluzu. Pásy z mohéru se obzvláště v tvrdých nebo ledovatých podmínkách starají o bezpečný odraz.

Pečeť RACE CODE

Společnost Fischer uděluje pečeť RACE CODE pouze těm produktům, které používají samotní závodníci ve Světovém poháru. Fischer označením garantuje, že pořízením si produktu právě s touto pečetí získáte skutečně to nejlepší možné vybavení. Na vývoji produktů, které pochází přímo z dílny závodního oddělení Fischer, se podílí také hvězdy světového lyžování. 

pečeť fischer race code

Technické parametry

Krojeni lyže: 41-44-44 mm

Hmotnost: 890 g /172 cm

Skluznice: World Cup Plus

Fischer
N58019

Parametry

Technologie
POWER EDGE
Technologie
AIR CORE CARBON
Technologie
TURNAMIC
Technologie
TWIN SKIN
Popis technologií