• Sleva

RCR UNIVERSAL JR + TOUR STEP JR 2019/2020

4 090 Kč
3 272 Kč Ušetříte 20%
S DPH

Dokonalé běžecké juniorské lyže pro zdokonalování techniky. V tréninku si na nich můžete osvojit různé styly, ze kterých budete v závodech jen profitovat. Ideální volba také pro celodenní rodinné výlety na běžkách. Běžecké lyže RCR UNIVERSAL JR jsou velmi lehké a výrazně odolné. Univerzální lyže lze použít jak na klasiku, tak na bruslení.

Velikost

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet

RCR UNIVERSAL JR

Univerzální běžecké juniorské lyže pro mladé začínající běžkaře, kteří si potřebují osvojit techniky jak klasické, tak bruslařské. Lyže jsou velmi lehké a výrazně odolné. Běžecké lyže RCR UNIVERSAL JR jsou ideální volbou pro rodinné běžecké výlety nebo na komplexní trénink před závody. Díky skvělým kluzným vlastnostem je využijete za jakýchkoliv sněhových podmínek. Zkrátka univerzální lyže za každé situace.

+ SPEED GRINDING 2.0

Novinka v podobě univerzálního zbroušení kamenem. Díky němu dostanete ze svých lyží ty nejlepší kluzné vlastnosti za jakýchkoliv podmínek.

+ RENTAL TAIL PROTECTOR

Mimořádně odolný konec lyže zajišťuje speciální díl, který zabrání výraznému opotřebení. Běžecké lyže jsou tak vhodné například do půjčoven, kde je náchylnost k opotřebení materiálu výrazně vyšší. 

+ AIR CHANNEL BASALITE

Dřevěné jádro se skelným vláknem s vyfrézovanými vzduchovými kanály pro úsporu hmotnosti až 250 g oproti čistě dřevěným jádrům. S vlákny z vulkanického bazaltu o dalších 40 g lehčí.

Technické parametry

Krojeni lyže: 41-44-44 mm

Hmotnost: 860 g / 147 cm

Skluznice: World Cup Pro

Fischer
N61019

Parametry

Technologie
AIR CHANNEL BASALITE
Technologie
RENTAL TAIL PROTECTOR
Technologie
TURNAMIC
Technologie
SPEED GRINDING 2.0
Popis technologií