• Sleva

CARBONLITE CLASSIC JR + RACE CLASSIC JR 2019/2020

6 890 Kč
6 270 Kč Ušetříte 9%
S DPH

Běžecké lyže CARBONLITE CLASSIC JR provedou mladého sportovce tréninkem a dovezou ho až na stupně vítězů juniorského závodu. Skvělé materiály a technologie ze Světového poháru. Lyže CARBONLINE CLASSIC JR jsou univerzální do různých sněhových podmínek. Závodní běžecké lyže pro vylepšení techniky i vítězství v závodech.

Velikost

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet

CARBONLITE CLASSIC JR 

Čistokrevné závodní běžecké lyže určené pro juniory. Lyže CARBONLINE CLASSIC JR se stanou skvělým parťákem v tréninku i velkou oporou v závodech. Nejmodernější technologie i materiály přímo ze Světového poháru, skluznice World Cup Plus lepena za studena. Běžecké lyže CARBONLINE CLASSIC JR neztrácejí svůj výkon ani za různých sněhových podmínek. Závodní běžky Fischer pro budoucí lyžařské hvězdy. 

+ AIR CORE CARBON

Pro extrémní lehkost s podílem vzduchu větším než 80 %. Nejúspěšnější jádro lyže vyniká optimálním výkonem diky protizkrutové technologii. Jádro je tak výrazně odolné proti zlomení.

+ FINISH FIRST

Nová konečná úprava skluznice, která v sobě spojuje všechny jednotlivé technologické kroky v průběhu zpracování skluznice.

+ PREWAXED

Preparace horkým voskem obsahující fluor. Nejlepší kluzné vlastnosti. Ochrana proti znečištění a oxidaci. 

Pečeť RACE CODE

Společnost Fischer uděluje pečeť RACE CODE pouze těm produktům, které používají samotní závodníci ve Světovém poháru. Fischer označením garantuje, že pořízením si produktu právě s touto pečetí získáte skutečně to nejlepší možné vybavení. Na vývoji produktů, které pochází přímo z dílny závodního oddělení Fischer, se podílí také hvězdy světového lyžování. 

pečeť fischer race code

Technické parametry

Krojeni lyže: 41-44-44 mm

Hmotnost: 890 g / 172 cm

Skluznice: World Cup Plus

Fischer
N59019

Parametry

Technologie
PREWAXED
Technologie
FIBER TECH
Technologie
AIR CORE CARBON
Technologie
TURNAMIC
Popis technologií