• Sleva

INSPIRE EF + CONTROL STEP 2020/2021

6 490 Kč
5 841 Kč Ušetříte 10%
S DPH

Hledáte-li nejlehčí dámské běžecké lyže v kategorii Fitness, pak jste právě objevili INSPIRE EF. Hladký a silný skluz umožňuje technologie EFFICIENT FORWARD, která vám zároveň nesebere ani moc energie, kterou můžete soustředit na svůj výkon. Jde o běžky určené sportovně založeným lyžařkám.

Velikost

Doba dodání: na dotaz.

Počet
Na skladě není dostatek produktů


INSPIRE EF 2020/2021

Pro sportovně založené sportovkyně jde o nejlehčí model běžeckých lyží v kategorii Fitness. Velmi nízká hmotnost lyží INSPIRE EF je podpořena technologií EFFICIENT FORWARD, která umožňuje efektivní odraz bez vynaložení přílišné energie. Chyby, které mohou nastat, eliminuje technologie VARIO CROWN, která tak přispívá ke končenému požitku z jízdy.

Běžecké lyže s integrovanou IFP deskou pro snazší montáž vázání bez zbytečného vrtání. Součástí je i vázání CONTROL STEP.

+ EFFICIENT FORWARD

Výrazně vyšší elasticita lyží díky revoluční kompozici osvědčených materiálů. Ani chybný odraz neohrozí váš požitek ze sportovního výkonu.

+ VARIO CROWN

Nová generace šupinaté technologie Crown. Pro účinný přenos síly a dokonalý optimalizovaný skluz kombinuje VARIO CROWN další technologie Single, Double a Gliding Crown. Pro jistotu odrazu za každých podmínek.

+ AIR CORE BASALITE

Spojením materiálu Air Core a extrémně lehkého dřeva se vzduchovými kanály, získají lyže výrazného snížení hmotnosti. Pro dokonalou pružnost v jakýchkoliv podmínkách jsou použita bazaltová vlákna.

Technické parametry

Krojení lyže: 48-44-46 mm

Váha: 1220 g / M

Skluznice: World Cup Pro

Fischer
N36020

Parametry

Technologie
AIR CORE BASALITE
Technologie
EFFICIENT FORWARD
Technologie
Vario Crown
Popis technologií