• Sleva

TWIN SKIN SUPREME XTRALITE EF + CONTROL STEP 2020/2021

7 990 Kč
7 191 Kč Ušetříte 10%
S DPH

Poslední stupínek před královskou závodní kategorií. Běžecké lyže TWIN SKIN SUPREME XTRALITE EF jsou určené pro vášnivé sportovní běžkaře. Konstrukce AIR CORE se skluznicí WORLD CUP PRO s úpravou nové generace SPEED GRINDING 2.0, díky které mají lyže ještě lepší skluz v závodní kvalitě. Pro nižší vynaložení sil, i na delších tratích, funguje technologie EFFICIENT FORWARD dokonale. Bezpečný odraz zajistí souptací pásky TWIN SKIN.

Velikost
Tvrdost

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet

TWIN SKIN SUPREME XTRALITE EF 2020/2021

Top model TWIN SKIN SUPREME XTRALITE EF je určený náročným hobby běžkařům. Pokud chcete své lyžování o kus dál, jsou tyto lyže určeny právě pro vás. S lyžemi získáte jistý odraz na tvrdých i zledovatělých površích, navíc jde o extrémně lehké lyže se skvělým skluzem, což oceníte i při zdolávání delších tras. Technologie EFFICIENT FORWARD zajistí, že svou energii nebudete muset vynakládat do lyží, ale pouze do svého výkonu. 

Běžecké lyže s integrovanou IFP deskou pro snazší montáž vázání bez zbytečného vrtání. Součástí je i vázání CONTROL STEP.

+ EFFICIENT FORWARD

Výrazně vyšší elasticita lyží díky revoluční kompozici osvědčených materiálů. Ani chybný odraz neohrozí váš požitek ze sportovního výkonu.

+ TWIN SKIN

Dva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice, vedou k pružnému a harmonickému skluzu. Pásy z mohéru se obzvláště v tvrdých nebo ledovatých podmínkách postarají o bezpečný odraz.

Péče o pásy TWIN SKIN - K dokonalému čištění mohérových pásů doporučujeme aplikovat EASY SKIN CLEANER. Po aplikaci setřete utěrkou od špičky lyží k patě. Přípravek EASY SKIN care HF zlepšuje skluz a bojuje proti ulpívání sněhu. Aplikujte také od špičky, po směru chloupků. Přípravky nemají vliv na životnost pásů, jelikož neobsahují žádné hydrokarbonáty. Pozor! Přípravky s hydrokarbonáty naopak životnost výrazně snižují.

+ AIR CORE BASALITE PRO

Extrémně lehká a protizkrutová konstrukce s extra stabilními bočnicemi. Vlákna z vulkanického bazaltu stanovují lyžím minimální hmotnost i dokonalou pružnost nezávisle na teplotě.

Technické parametry

Krojení lyže: 46-42-44 mm

Váha: 1150 g / 194 cm

Skluznice: World Cup Pro

Tvrdost: Medium, Stiff

Fischer
N39520, N39620

Parametry

Technologie
TWIN SKIN
Technologie
EFFICIENT FORWARD
Technologie
AIR CORE BASALITE PRO
Popis technologií