• Sleva

TWIN SKIN SPORT EF + TOUR STEP 2020/2021

3 990 Kč
3 471 Kč Ušetříte 13%
S DPH

Všestranné běžecké lyže TWIN SKIN SPORT EF jsou ideální pro začátečníky. Snadnou jízdu umožňuje technologie EFFICIENT FORWARD, která výrazně odpouští chyby v technice. Vy tak můžete střádat svou energii pouze pro svůj výkon. Efektivní přilnavost i na tvrdších až zledovatělých površích obstarají pásky TWIN SKIN. Součástí je vázání TOUR STEP.

Velikost

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet

TWIN SKIN SUPERLITE EF 2020/2021

Skvělá volba pro rekreační lyže. Běžecké lyže TWIN SKIN SUPERLITE EF výrazně odpouští chyby a zároveň jsou velmi jisté v odrazu i na tvrdších až zledovatělých površích. Technologie EFFICIENT FORWARD umožňuje lyžařům veškerou svou energii směřovat do svého výkony a techniky, o chyby, například v odrazu, se postarají lyže. Užijte si perfektní a hladkou jízdu bez kontrmelců.

Běžecké lyže s integrovanou IFP deskou pro snazší montáž vázání bez zbytečného vrtání. Součástí je i vázání TOUR STEP.

+ EFFICIENT FORWARD

Výrazně vyšší elasticita lyží díky revoluční kompozici osvědčených materiálů. Ani chybný odraz neohrozí váš požitek ze sportovního výkonu.

+ TWIN SKIN

Dva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice, vedou k pružnému a harmonickému skluzu. Pásy z mohéru se obzvláště v tvrdých nebo ledovatých podmínkách postarají o bezpečný odraz.

Péče o pásy TWIN SKIN - K dokonalému čištění mohérových pásů doporučujeme aplikovat EASY SKIN CLEANER. Po aplikaci setřete utěrkou od špičky lyží k patě. Přípravek EASY SKIN care HF zlepšuje skluz a bojuje proti ulpívání sněhu. Aplikujte také od špičky, po směru chloupků. Přípravky nemají vliv na životnost pásů, jelikož neobsahují žádné hydrokarbonáty. Pozor! Přípravky s hydrokarbonáty naopak životnost výrazně snižují.

+ HYBRID TECHNOLOGY

Speciální ochrana povrchu i bočnice. Kombinací dvou různých technologií vznikla HYBRID TECHNOLOGY, která navíc otevírá možnosti neotřelému designu.

Technické parametry

Krojení lyže: 52-48-50 mm

Váha: 1670 g / 194 cm

Skluznice: Sintec

Fischer
N43520

Parametry

Technologie
TWIN SKIN
Technologie
EFFICIENT FORWARD
Popis technologií