• Sleva

TWIN SKIN POWER EF + CONTROL STEP 2021/2022

5 490 Kč
5 216 Kč Ušetříte 5%
S DPH

Velmi oblíbené běžecké lyže TWIN SKIN POWER EF s lehce širším tvarem pro daleko větší stabilitu v bílé stopě. Výborný skluz zajišťuje nová generace technologie SPEED GRINDING 2.0. Kombinace pásů TWIN SKIN a technologie EFFICIENT FORWARD umožní snadný a silný odraz bez vynaložení větší energie, kterou můžete soustředit na svůj vlastní výkon. Součástí je vázání CONTROL STEP.

Velikost

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet

TWIN SKIN POWER EF 2020/2021

Perfektní běžecké lyže určené pro rekreační lyžování. Model TWIN SKIN POWER EF přináší jistý odraz i na tvrdý a zledovatělých površích. Díky technologii EFFICIENT FORWARD získáte i za těžších podmínek silný odraz a maximální skluz. Lyže velmi dobře odpouští chyby při odrazu, takže se můžete soustředit pouze na svůj výkon a svou techniku. 

Běžecké lyže s integrovanou IFP deskou pro snazší montáž vázání bez zbytečného vrtání. Součástí je i vázání CONTROL STEP.

+ EFFICIENT FORWARD

Výrazně vyšší elasticita lyží díky revoluční kompozici osvědčených materiálů. Ani chybný odraz neohrozí váš požitek ze sportovního výkonu.

+ TWIN SKIN

Dva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice, vedou k pružnému a harmonickému skluzu. Pásy z mohéru se obzvláště v tvrdých nebo ledovatých podmínkách postarají o bezpečný odraz.

Péče o pásy TWIN SKIN - K dokonalému čištění mohérových pásů doporučujeme aplikovat EASY SKIN CLEANER. Po aplikaci setřete utěrkou od špičky lyží k patě. Přípravek EASY SKIN care HF zlepšuje skluz a bojuje proti ulpívání sněhu. Aplikujte také od špičky, po směru chloupků. Přípravky nemají vliv na životnost pásů, jelikož neobsahují žádné hydrokarbonáty. Pozor! Přípravky s hydrokarbonáty naopak životnost výrazně snižují.

+ AIR TEC BASALITE

Pro snížení hmotnosti na minimum fungují speciálně navržené vzduchové kanálky z lehkých druhů dřev. Bazaltová vlákna zaručují dokonalou pružnost nezávisle na okolní teplotě.

Technické parametry

Krojení lyže: 51-46-49 mm

Váha: 1360 g / 194 cm

Skluznice: Sintec

Tvrdost: Medium, Stiff

Fischer
N42020, N42120

Parametry

Technologie
AIR TEC BASALITE
Technologie
TWIN SKIN
Technologie
EFFICIENT FORWARD
Popis technologií