• Sleva

TWIN SKIN CRUISER EF + CONTROL STEP 2020/2021

5 890 Kč
5 301 Kč Ušetříte 10%
S DPH

Skvělá volba pro rekreační běžkaře. Běžecké lyže TWIN SKIN CRUISER EF mají výrazně odlehčené jádro, sníženou hmotnost a dokonale upravený povrch skluznice pro ještě lepší skluz. Technologie EFFICIENT FORWARD zajišťuje pohodlný odraz a ještě lepší skluz bez výrazného úbytku vaší energie. Pásy TWIN SPIN i kratší délka zajistí optimální ovladatelnost na všech površích tratě. S vázáním CONTROL STEP.

Velikost

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet

TWIN SKIN CRUISER EF 2020/2021

Velmi lehké a odolné lyže určené pro kondiční lyžování. Technologie EFFICIENT FORWARD výrazně odpouští chyby při odrazu, čímž získáte dostatek energie na svou jízdu. Běžecké lyže TWIN SKIN CRUISER EF, i díky pásům TWIN SKIN, nabídnou jistý odraz i skluz na tvrdších i zledovatělých površích. Snadno ovladatelné lyže jsou osazeny skluznicí AIR CHANNEL.

Běžecké lyže s integrovanou IFP deskou pro snazší montáž vázání bez zbytečného vrtání. Součástí je i vázání CONTROL STEP.

+ EFFICIENT FORWARD

Výrazně vyšší elasticita lyží díky revoluční kompozici osvědčených materiálů. Ani chybný odraz neohrozí váš požitek ze sportovního výkonu.

+ TWIN SKIN

Dva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice, vedou k pružnému a harmonickému skluzu. Pásy z mohéru se obzvláště v tvrdých nebo ledovatých podmínkách postarají o bezpečný odraz.

Péče o pásy TWIN SKIN - K dokonalému čištění mohérových pásů doporučujeme aplikovat EASY SKIN CLEANER. Po aplikaci setřete utěrkou od špičky lyží k patě. Přípravek EASY SKIN care HF zlepšuje skluz a bojuje proti ulpívání sněhu. Aplikujte také od špičky, po směru chloupků. Přípravky nemají vliv na životnost pásů, jelikož neobsahují žádné hydrokarbonáty. Pozor! Přípravky s hydrokarbonáty naopak životnost výrazně snižují.

+ AIR CHANNEL

Oproti klasickým dřevěným jádrům šetří hmotnost vzduchové kanálky se skelným vláknem, které jsou v dřevěném jádru usazeny. Díky tomu jsou odolnější proti zlomení a lépe rozloží tlak po celé ploše lyže.

Technické parametry

Krojení lyže: 49-45-47 mm

Váha: 1270 g / M

Skluznice: Protec

Fischer
N30520

Parametry

Technologie
AIR CHANNEL
Technologie
TWIN SPIN
Technologie
EFFICIENT FORWARD
Popis technologií