• Sleva

CARBONLITE CLASSIC WS 2020/2021

7 890 Kč
7 101 Kč Ušetříte 10%
S DPH

Špičkové závodní běžecké boty CARBONLITE CLASSIC WS jsou technologicky přímo ze Světového poháru. Velice nízká hmotnost i rovnější střih výrazně zvyšují výkon závodnice. Manžeta z karbonu a pata s výrazně vylepšenou vnitřní botičkou a šněrováním dokonale přenáší energii a napomůže i vaší stabilitě. Výborné boty pro klasický styl.

Velikost

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet

CARBONLITE CLASSIC WS 2020/2021

Výborná závodní obuv na běžecké lyže CARBONLITE CLASSIC WS přicházejí přímo ze Světového poháru. Mají výrazně nižší hmotnost a rovnější střih, díky čemuž výrazně zvyšují výkon samotné sportovkyně. Manžeta z karbonu a pata s vylepšenou vnitřní botičkou a šněrováním dokonale přenáší energii a podpoří vaší stabilitu v bílé stopě při klasickém stylu.

+ INTERNAL MOLDED HEEL CAP

Uvnitř ležící, anatomicky tvarovaný opatek. Velmi lehce a individuálně tepelně tvarovatelný.

+ SPEED LOCK

Nový revoluční rychlouzávěr s minimální velikostí a hmotností. Jednoduše utáhnout šněrovadla a je to. Systém spolehlivě drží šněrování.

+ FISCHER FRESH

Fischer Fresh zatočí s nepříjemným zápachem: zajišťuje dlouhotrvající čerstvost běžecké boty a nabízí i po mnohočetném použití neutrální vůni a příjemné klima.

Pečeť RACE CODE

Společnost Fischer uděluje pečeť RACE CODE pouze těm produktům, které používají samotní závodníci ve Světovém poháru. Fischer označením garantuje, že pořízením si produktu právě s touto pečetí získáte skutečně to nejlepší možné vybavení. Na vývoji produktů, které pochází přímo z dílny závodního oddělení Fischer, se podílí také hvězdy světového lyžování. 

Technické parametry

Podrážka: lehká závodní podrážka Turnamic Race Classic

Tvrdost boty: Soft

Na vázání: Turnamic (Rottefella NNN )

Fischer
S12020

Parametry

Technologie
FISCHER FRESH
Technologie
SPEED LOCK SYSTEM
Technologie
Internal Molded Heel Cap
Popis technologií