• Sleva

CARBONLITE SKATE WS 2020/2021

10 190 Kč
8 865 Kč Ušetříte 13%
S DPH

Špičkové závodní běžecké boty CARBONLITE SKATE WS jsou technologicky přímo ze Světového poháru. Velice nízká hmotnost i rovnější střih výrazně zvyšují výkon závodnice. Manžeta z karbonu a pata s výrazně vylepšenou vnitřní botičkou a šněrováním dokonale přenáší energii a napomůže i vaší stabilitě. 

Velikost

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet

CARBONLITE SKATE WS 2020/2021

Výborná závodní obuv na běžecké lyže CARBONLITE SKATE WS přicházejí přímo ze Světového poháru. Mají výrazně nižší hmotnost a rovnější střih, díky čemuž výrazně zvyšují výkon samotné sportovkyně. Manžeta z karbonu a pata s vylepšenou vnitřní botičkou a šněrováním dokonale přenáší energii a podpoří vaší stabilitu v bílé stopě.

+ WORLD CUP CARBON CUFF

Dokonalá boční stabilita, vynikající pohyblivost v podélném směru a minimální hmotnost. Tvar kopírující nohu, s měkkou vrstvou EVA.

+ CARBON HEEL COUNTER

Pata z vysoce kvalitních uhlíkových vláken. Je jednak oporou pro kloub World Cup Carbon Cuff a zejména pak také zajišťuje vynikající držení paty a její spolehlivou ochranu.

+ ZERO PLAY HINGE

Nová konstrukce kloubu Zero Play Hinge nabízí excelentní stabilitu a boční oporu, zároveň umožňuje plnou předo-zadní pohyblivost.

Pečeť RACE CODE

Společnost Fischer uděluje pečeť RACE CODE pouze těm produktům, které používají samotní závodníci ve Světovém poháru. Fischer označením garantuje, že pořízením si produktu právě s touto pečetí získáte skutečně to nejlepší možné vybavení. Na vývoji produktů, které pochází přímo z dílny závodního oddělení Fischer, se podílí také hvězdy světového lyžování. 

Technické parametry

Podrážka: lehká závodní podrážka Turnamic Race Skate

Tvrdost boty: Stiff (tvrdá)

Na vázání: Turnamic (Rottefella NNN )

Fischer
S11520

Parametry

Technologie
CARBON HEEL COUNTER
Technologie
WORLD CUP CARBON CUFF
Technologie
ZERO PLAY HINGE
Popis technologií