• Sleva

SPEEDMAX CLASSIC WS 2020/2021

10 990 Kč
9 891 Kč Ušetříte 10%
S DPH

Špičkové dámské profesionální běžecké boty. Vrchol závodní kolekce, která se vyznačuje maximální boční stabilitou a vynikající předo-zadní pohyblivostí. Skvěle padnoucí forma a velmi nízká hmotnost, díky karbonu, dělá z modelu SPEEDMAX CLASSIC WS to nejlepší pro nadané sportovkyně, které upřednostňují klasiku.

Velikost

Doba dodání: do 3 pracovních dnů.

Počet

SPEEDMAX CLASSIC WS 2020/2021

Ultralehké karbonové běžecké boty SPEEDMAX CLASSIC WS jsou vyvinuty přímo vrcholovými sportovci. Boty určené pro Světový pohár s karbonovou manžetou WORLD CUP CARBON CUFF 2.0 pro extrémně nízkou váhu. Boty se vyznačují výbornou boční stabilitou a tou nejlepší volností pohybu vpřed. Podrážka bot je dvoudílná a extrémně odlehčená. Karbonová stélka zajistí optimální stabilitu. Díky skvěle přiléhajícímu tvaru bota drží perfektně na noze a zajišťuje tak maximální přenos sil na lyži a nepřekonatelnou kontrolu na ní. Závodní speciálky pro ty nejlepší závodnice v klasickém stylu.

+ INTERNAL MOLDEN HEEL CAP

Uvnitř ležící, anatomicky tvarovaný opatek. Velmi lehce a individuálně tepelně tvarovatelný.

+ INTEGRAL CARBON CHASSIS

Vnější podrážka, stélka a postranní stabilizační prvky zhotovené z jednodílné karbonové struktury. Pro dosud nedosažitelnou lehkost při optimální stabilitě a přenosu síly.

+SPEED LOCK

Nový revoluční rychlouzávěr s minimální velikostí a hmotností. Jednoduše utáhnout šněrovadla a je to. Systém spolehlivě drží šněrování.

Pečeť RACE CODE

Společnost Fischer uděluje pečeť RACE CODE pouze těm produktům, které používají samotní závodníci ve Světovém poháru. Fischer označením garantuje, že pořízením si produktu právě s touto pečetí získáte skutečně to nejlepší možné vybavení. Na vývoji produktů, které pochází přímo z dílny závodního oddělení Fischer, se podílí také hvězdy světového lyžování. 

Technické parametry

Podrážka: lehká závodní podrážka Turnamic - Speedmax

Tvrdost boty: Soft

Na vázání: Turnamic (Rottefella NNN )

Fischer
S01619

Parametry

Technologie
SEALED ZIPPER
Technologie
EASY ENTRY LOOPS
Technologie
SPEED LOCK SYSTEM
Technologie
RACE FIT CONCEPT
Technologie
WORLD CUP CARBON CUFF
Popis technologií